2005-08-03 19:52:55• hírek • Szatmar.ro

Menetel a CFR

A Kolozsvári CFR csapata magabiztosan szerezte meg a továbbjutást az Intertoto kupában.

Az idegenben kivívott 2-1-es győzelem után, a Kolozsvári CFR jó esélyekkel várhatta a hazai visszavágót. A ma délután öt órakor kezdődő mérkőzésen a Litván Zalgiris csapatának, mint kiderült kevés esélye volt a győzelem megszerzésére. A Dorinel Munteanu nélkül felálló csapat határozottan, magabiztosan játszott és már a 11. percben Tilinca góljával megszerezte a vezetést, a 45. percben Jula büntetőjével 2-0-ra vezet a CFR.

A fordulás után Corioan az 50., Minteuan az 57. és Anca a 73. percben lőtt gólt. Szép játékkal a CFR 5-1-re nyerte meg a mérkőzést, mivel a végén egy kicsit elkönnyelműsködték, Leusas a 81. percben szépíteni tudott. Ma este dől el ki lesz a következő ellenfele a CFR-nek, a Lens és a Wolfsburg közül az első mérkőzésen 0-0 volt az eredmény.